•  

    Відділ продажу

    +38 096 77-333-40

  •  

    Ми працюємо

    Пн - Пт 10.00 - 18.00

Ми створюємо продукти від яких люди залежать кожного дня!

Організація

office

Компанія «Торговий Дім «Екотех» являється вітчизняним виробником протипожежних матеріалів (антипіренів) та засобів пожежогасіння.

Товариство було засновано у квітні 2011 року, як офіційний імпортер та дилер виробничого підприємства «Рогнеда». Основним видом діяльності ТОВ ТД Екотех був імпорт та реалізація засобів захисту деревини та антипіренів.

У 2015 р. компанія ТД Екотех успішно завершує розробку та випробування власної протипожежної суміші «БіоФлейм». Це конкурентний антипірен першого ступеню вогнезахисної ефективності. У липні 2015р. було отримано сертифікат відповідності УкрСЕПРО та розпочато масове виробництво продукту. Просочувальна вогнебіозахисна речовина «БіоФлейм» швидко зарекомендувала себе на ринку, як конкурентний та якісний продукт.

 

Цілі і місія

Ми прагнемо безпеки для суспільства в якому ми живемо і працюємо, використовуючи всі ресурси відповідально та ефективно.

Наша місія - працювати для поліпшення безпеки людей та планети, створюючи продукти від яких вони залежать кожного дня. Ми прагнемо зайняти достойне місце серед найвідповідальніших компаній у світі.

Ми робимо правильні речі, в правильному напрямку. Ми створюємо цінність для майбутніх поколінь. Ми реалізовуємо реальні рішення, котрі допомагають зробити життя людей кращим, безпечнішим та здоровішим.

100